• تلفن‌های تماس: 09124190298 - 09126763652 ساعات کاری: 9:00 - 17:00

محصول سفارشی

در صورتی که قصد داشته باشید محصولی به صورت سفارشی برای شما ساخته شود در ابتدا تیم طراحی رف با بررسی نظرات و سلیقه شما یک طراحی اولیه انجام داده و در صورتی که نیاز به بازدید از محل باشد مراجعه می‌کنند.

ادامه ...

محصول آماده

شما می‌توانید از محصولات قبلی طراحی شده توسط شرکت رف استفاده کنید یا اگر خودتان طرحی استاندارد داشته باشید می‌توانید به ما سفارش دهید.

ادامه ...

طراحی کامل فضا

با انتخاب این نوع سفارش، شرکت رف فضایی که شما در اختیار دارید را از 0 تا 100 طراحی کرده و تمام وسایل لازم اعم از مبلمان ، ست روشنایی ، میزها و ... را طبق سلیقه شما طراحی و اجرا خواهد کرد.

ادامه ...

خدمات پس از فروش

یکی از مواردی که فقط آن را در شرکت رف می‌توانید پیدا کنید این است که تمام محصولاتی که خریداری می‌کنید در صورتی که برای آن‌ها مشکلاتی پیش بیاید که قابل تعمیر باشد ما آن را برای شما تعمیرخواهیم کرد.

ایده‌پردازی

مزیتی که شرکت رف نسبت به سایرین دارد این است که می‌تواند هر طرحی که قابل اجرا باشد را بسازد. در واقع هر ایده‌لی که در ذهن شما وجود داشته باشد و قابلیت اجرا داشته باشد ما آن را برای شما به اجرا در می‌آوریم.

هزینه متناسب

برای ما کیفیت و تمیزی کار یکی از اصول بسیار مهم است برای همین از متریالی استفاده می‌کنیم که شاید هزینه آن بیشتر باشد اما کیفیت آن ضمانت شده است.

مشاوره

در صورتی که فضایی در اختیار داشته باشید و ندانید می‌خواهید دقیقا آن را به چه شکلی در بیاورید می‌توانید از مشاورین طراحی رف کمک گرفته و فضای خود را به بهترین شکل ممکن دیزاین کنید.

درباره ما

ما ، گروهی از مهندسان معماری و عمران ، پروژه‌های داخلی زیادی را طراحی و اجرا کرده‌ایم اما در همگی آن‌ها ضعفی مشترک وجود داشت که بر آن شدیم تا آن را هم خود به دست بگیریم. ضعف همیشگی در مبلمان و لوازم داخلی بود که یا انتخاب کارفرما طرح ما را تکمیل نمی‌کرد یا آن چیزهایی که طراحی می‌کردیم در بازار پیدا نمی‌شد یا با قیمت‌های بسیار بالا مواجه می‌شدیم که از طرف کارفرما رد می‌شد. وقتی با چند آرشیتکت موضوع را در میان گذاشتیم متوجه شدیم که آن‌ها هم چنین دغدغه‌ای را در پروژه‌های خود دارند. پس تصمیم گرفتیم خط جدیدی از تولیدات و طراحی‌ها را راه بیاندازیم که هم جامعه معماران و هم کارفرمایان بتوانند با خیال راحت آن‌چه را که طراحی و یا انتخاب می‌کنند در فضای خود داشته باشند.
از طرفی هیچ‌گاه یک آرشیتکت نمی‌تواند ۱۰۰٪ راضی باشد چرا که همیشه جزئیات اجرایی کار، تناسبات، رنگ‌بندی و … کامل نیست. اما تولیدات رف از فیلتر‌ چند آرشیتکت می‌گذرد و مجریان فنی رف سعی دارند تا در تمام جزئیات کار ۱۰۰٪ نظر را تامین کنند.

Read more

همراه با رف باشید با

طراحی و ساخت انواع مبلمان

آیینه‌های دکوراتیو

انواع میز‌

محصولات سرامیکی